• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

 

دوره ی رایتینگ (تسک 1 آکادمیک) +7 یک دوره ی کامل و کاربردیه که تمامی مهارت ها و نکات مورد نیاز شما رو برای آزمون رایتینگ آیلتس (تسک 1) در بر می گیره. توی این دوره خیلی زود دست به قلم میشم و تمام مراحل رو بارها براتون اجرا میکنم و می نویسم تا کاملا متوجه داستان بشین! و از همون جلسات اول از شما هم میخوام تا شروع کنید به نوشتن و کارتون رو برای من بفرستین تا نقاط صعف و قوتتون رو بهتون یادآور بشم.
آموزش ها به صورت ویدیویی و اغلب به این صورت هستن که من جوابم رو هنگام ضبط مینویسم تا شما متوجه بشین که توی سر من چی میگذره و چه مراحلی رو طی می کنم تا به جواب نهایی برسم. اینجوری بهتر با شرایط واقعی و نحوه ی نوشتن جواب آشنا می شین.

در ضمن خیلی از ساختارهای گرامری مورد نیاز آزمون تسک 1 هم توی دوره آموزش داده میشه.

هر درس حدودا بیست الی چهل دقیقه (و در بعضی موارد بیشتر) هست.

از ویژگی های این دوره میتونم به موارد زیر اشاره کنم:

  1. مادام العمر بودن دوره برای شما
  2. آموزش تعاملی و پشتیبانی دائمی شما
  3. تصحیح نوشته های شما در بعضی از دروس
  4. تمرینات گرامر و لغات

 

سطح کاربر هدف: اگر قبلا در آزمون آیلتس شرکت کردین و نمره ی شما 5 (یا بالاتر) هست، شرکت در این دوره برای شما مناسبه. و اگر از سطح زبانی خودتون بی اطلاعید میتونید در آزمون تعیین سطح وبسایت شرکت کنید. حداقل نمره ای که برای شرکت در این دوره باید در آزمون تعیین سطح کسب کنید نمره ی 33 هست. در غیر این صورت این دوره بازدهی بالایی برای شما نخواهد داشت. (اگر در این رابطه راهنمایی نیاز دارین به من پیام بدین.)

بعد از ثبت نام، شما میتونید هر زمانی که میخواین ویدیوی یک درس رو تماشا کنید، تمرین هاش رو دانلود کنید و انجام بدین و اگر در طول دوره به هر مشکل فنی یا درسی برخوردین، به ما بگین تا راهنماییتون کنیم.

به این دوره به عنوان یه کلاس خصوصی نگاه کنید چون هم خیلی از نوشته های شما در طول دوره تصحیح میشه و نکات لازم بهتون گفته میشه و هم میتونید به راحتی در مورد درس ها سوال بپرسید و اشکالاتتون رو رفع کنید.

قسمت زیادی از هزینه ی دوره مربوط به تصحیح خیلی از جواب هایی هست که باید بنویسین و برای ما بفرستید.

اگر دنبال یه دوره ی فشرده ی چند روزه برای تقویت رایتینگتون هستین، نه تنها این دوره بلکه هیچ دوره ای نمیتونه کمکتون کنه.

این دوره هنوز کامل نیست.

نقد و بررسی دوره

نامعلوم

امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

درباره ما

ما قصد داریم با ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و اصولی به شما کمک کنیم تا با قرار گرفتن در مسیر درست یادگیری به هدف خود دست پیدا کنید.


بیشتر

دوره های محبوب

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست

تماس با ما

X