• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

 

دوره ی رایتینگ (تسک 2) +7 یک دوره ی جامع هست که تمامی مهارت ها و نکات مورد نیاز شما رو برای آزمون رایتینگ آیلتس (تسک 2) در بر می گیره. این دوره رو میتونیم به دو بخش تقسیم کنیم. اول بخشی که مهارت های عمومی نوشتاری و تا حدی زبانی شما رو تقویت می کنه، و دوم بخشی که توش می تونید نحوه ی پاسخگویی به سوالات مختلف آزمون آیلتس رو یاد بگیرید و با تمام جزئیات آشنا بشید.
آموزش ها به صورت ویدیویی و اغلب از روی اسلایدهای آموزشی همراه با توضیحات من هستند. هر درس یک مهارت نوشتاری شما رو تقویت می کنه و حدودا بیست الی چهل دقیقه (و در بعضی موارد بیشتر) هست.
دوره ی رایتینگ +7 در واقع چکیده ی ده ها کتاب و جزوه آموزشی رایتینگ آیلتس به علاوه ی تجربه ی نزدیک به یک دهه ای آموزش آیلتس من هست. توی این دوره، من بجای اینکه یه پاراگراف یا essay آماده جلوی شما بزارم و در موردش توضیح بدم، خودم از اول مراحل ایده پردازی و پلنینگ رو هم انجام دادم تا بهتون کمک کنه با شرایط واقعی و مهارت های مورد نیاز کاملا آشنا بشین.

از ویژگی های این دوره میتونم به موارد زیر اشاره کنم:

 1. مادام العمر بودن دوره برای شما
 2. آموزش تعاملی و پشتیبانی دائمی شما
 3. تصحیح نوشته های شما در بعضی از دروس
 4. ایده پردازی و مثال های زیاد
 5. تمرینات گرامر و لغات

 

سطح کاربر هدف: اگر قبلا در آزمون آیلتس شرکت کردین و نمره ی شما 5 (یا بالاتر) هست، شرکت در این دوره برای شما مناسبه . و اگر از سطح زبانی خودتون بی اطلاعید میتونید در آزمون تعیین سطح وبسایت شرکت کنید. حداقل نمره ای که برای شرکت در این دوره باید در آزمون تعیین سطح کسب کنید نمره ی 33 هست. در غیر این صورت این دوره بازدهی بالایی برای شما نخواهد داشت. (اگر در این رابطه راهنمایی نیاز دارین به من پیام بدین)

بعد از ثبت نام، شما میتونید هر زمانی که میخواین ویدیوی یک درس رو تماشا کنید، تمرین هاش رو دانلود کنید و انجام بدین و اگر در طول دوره به هر مشکل فنی یا درسی برخوردین، به ما بگین تا راهنماییتون کنیم.

قسمت زیادی از هزینه ی دوره مربوط به تصحیح چندین پاراگراف و essay هست که در نیمه ی دوم دوره باید بنویسین و برای ما بفرستید.

اگر دنبال یه دوره ی فشرده ی چند روزه برای تقویت رایتینگتون هستین، نه تنها این دوره بلکه هیچ دوره ای نمیتونه کمکتون کنه.

نقد و بررسی دوره

نامعلوم

امتیاز
 • 5 ستاره0
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

درباره ما

ما قصد داریم با ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و اصولی به شما کمک کنیم تا با قرار گرفتن در مسیر درست یادگیری به هدف خود دست پیدا کنید.


بیشتر

دوره های محبوب

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست

تماس با ما

X